вторник, 11 ноября 2014 г.

НОВІ ФОРМИ ДОКУМЕНТІВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ!!!

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
НАКАЗ
15.09.2014  № 1106


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
13 жовтня 2014 р.
за № 1241/26018
Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель

Відповідно до пункту 12 частини першої статті 8 Закону України "Про здійснення державних закупівель"та статті 3 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності"НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
2. Департаменту державних закупівель та державного замовлення забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року № 922 "Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель"(зі змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 06 серпня 2010 року за № 624/17919.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Виконувач обов’язків
Міністра економічного
розвитку і торгівлі України


А. Максюта




ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
економічного розвитку
і торгівлі України
15.09.2014  № 1106
РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ/ 
річний план закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель
на ______ рік
_____________________________________________
(найменування замовника, код за ЄДРПОУ)

Предмет закупівлі
Код КЕКВ (для бюджетних коштів)
Очікувана вартість предмета закупівлі
Процедура закупівлі
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі
Примітки
1
2
3
4
5
6
Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від _______ № _________ .

Голова комітету з конкурсних торгів
________________
(підпис)
___________________
(ініціали та прізвище)

М. П.

Секретар комітету з конкурсних торгів
________________
(підпис)
___________________
(ініціали та прізвище)

Заступник
директора департаменту
державних закупівель
та державного замовлення



Л. Дудник




ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
економічного розвитку
і торгівлі України
15.09.2014  № 1106


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
13 жовтня 2014 р.
за № 1241/26018
1. Річний план закупівель (далі - річний план) складається щодо закупівель, на які поширюється дія Закону України "Про здійснення державних закупівель"(далі - Закон) абоЗакону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" (далі - Закон про особливості).
Річний план закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель, складається щодо закупівель, які здійснюються відповідно до частини першої статті 4 Закону про особливості.
До річного плану включаються закупівлі, очікувана вартість яких:
без урахування податку на додану вартість (далі - ПДВ) дорівнює або більше сум, що зазначені в частині першій статті 2 Закону;
з урахуванням ПДВ не перевищує суми, що зазначена в частині першій статті 35 Закону, у разі планування процедури запиту цінових пропозицій;
з урахуванням ПДВ дорівнює або більше сум, що зазначені в частині третій статті 2 Закону про особливості.
Очікувана вартість предмета закупівлі зазначається на момент, що передує проведенню відповідної процедури закупівлі, та не потребує коригування за результатами здійснення такої процедури закупівлі.
У разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі без урахування ПДВ є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону, такий предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану, що є його невід’ємною частиною, який складається за формою річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель, та підписується уповноваженою особою замовника (головою комітету з конкурсних торгів або особою, яка виконує його обов’язки).
Додаток до річного плану оприлюднюється замовником на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів щокварталу.
У разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі без урахування ПДВ є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону, та замовником не утворюється комітет з конкурсних торгів, складається реєстр таких закупівель у довільній формі за підписом уповноваженої особи замовника.
2. Графи 1, 3-5 є обов’язковими для заповнення, інші графи заповнюються залежно від особливостей організації роботи комітету конкурсних торгів та джерел фінансування закупівлі.
3. У графі 1 указується найменування предмета закупівлі, визначеного відповідно допунктів 202123 і 27 частини першої статті 1 Закону та в порядку, установленому центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних закупівель (із зазначенням за наявності показника десятого знака відповідного державного класифікатора).
У разі визначення замовником частин предмета закупівлі (лотів) відповідно до пункту 33частини першої статті 1 Закону в цій графі зазначаються кількість лотів та найменування кожного з них.
4. Графа 2 є обов’язковою для заповнення в разі здійснення закупівель за рахунок бюджетних коштів.
5. У графі 3 зазначається очікувана вартість предмета закупівлі в гривнях або іноземній валюті (якщо це передбачено законодавством) (цифрами та словами).
6. У графі 4 вказується процедура закупівлі, передбачена статтею 12 Закону, яку планується проводити.
У разі складання річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель, графа 4 не заповнюється.
7. У графі 5 зазначаються:
місяць поточного року, у якому замовник планує розпочати відповідну процедуру закупівлі, - у разі складання річного плану;
місяць поточного року, - у якому замовник планує укласти договір без проведення процедур закупівель, у разі складання річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель.
8. У графі 6 замовник може зазначити таку інформацію:
найменування головного розпорядника бюджетних коштів;
обґрунтування вибору процедури закупівлі;
іншу інформацію, яку вважає необхідною.
У графі 6 зазначається інформація про намір укласти рамкову угоду за результатами процедури закупівлі. У разі укладання рамкової угоди генеральним замовником зазначаються його найменування та рішення про визначення генерального замовника (генеральних замовників) для організації та проведення процедур закупівель в інтересах замовників за рамковими угодами.
У разі складання річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель, у графі 6 обов’язково вказуються відповідний пункт частини першої статті 4 Закону про особливості, що є підставою для укладення договору без застосування процедур закупівель, та кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг.

Заступник
директора департаменту
державних закупівель
та державного замовлення



Л. Дудник

Комментариев нет: